ULUSLARARASI TRAKYA ve BALKAN İŞ FORUMU...

15 Kasım 2018
450
Uluslararası Trakya Ve Balkan İş Forumu...

Sayın Üyemiz, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Trakya ve Balkan İş Forumuna Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Romanya, Sırbistan ve Karadağ gibi ülkelerden 100’e yakın iş adamının yanı sıra milletvekilleri, dernek başkanları ve iş dünyasından kanaat önderleri katılacaktır.

Bölgeler arası ticaret hacminin geliştirilmesi ve ekonomik ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla forum kapsamında ikili iş görüşmeleri (B2B) düzenlenecektir. İkili görüşmelerde gıda, tarım, ambalaj, hayvancılık, tarım makineleri, inşaat, turizm ve sağlık turizmi, orman ürünleri, lojistik, makine yan sanayi sektörlerinde yatırım ve iş birliği fırsatları bulunmaktadır. 

Açılışını TBMM Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un yapacağı; Balkanlar ile Trakya arasındaki ticari ve ekonomik hareketliliğe önemli ivme katması planlanan programa katılımınızı diler, katılım sağlamak için 20 Kasım 2018 tarihine kadar aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz: http://anket.trakyaka.org.tr/balkan

Not : Anket formunu doldurmak için Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odasına başvuru yaparak gerekli desteği isteyebilirsiniz. Yeterli katılım olduğu takdirde Odamız tarafından ulaşım sağlanacaktır.

Program

Yer:       Ramada Otel, TEKİRDAĞ

Tarih:    21 Kasım 2018, Çarşamba

10:00-10:30 Kayıt

10:30-17:30 Resmi Açılış ve İkili İş Görüşmeleri (B2B)

Detaylı bilgi için irtibat kişisi:

Ayhan KÖKSEL, Trakya Kalkınma Ajansı Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Uzmanı

akoksel@trakyaka.org.tr

0850 450 09 59-403

Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası

0 282 315 1149

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close