TRAKYA DIŞ TİCARET İSTİHBARAT MERKEZİ HİZMETE BAŞLADI...

06 Şubat 2019
375
Trakya Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Hizmete Başladı...

Trakya Kalkınma Ajansı, Trakya ABİGEM A.Ş. ve Trakya’da faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odaları birlikteliğinde “TRAKYA DIŞ TİCARET İSTİHBARAT MERKEZİ” hizmet vermeye başlamıştır.

Bugüne kadar hiç ihracat yapmamış, ihracat yeni başlamış, ihracat faaliyeti kesintiye uğramış ve ihracat kapasitesini artırmak isteyen işletmelere yönelik faaliyet gösterecek oluşum için Trakya ABİGEM A.Ş.uzmanları aracılığı ile sistem yürütülecektir.

İhracat ile ilgili yeni pazar, hedef müşteri araştırması, danışmanlık hizmeti, rekabetçi ithalat hizmeti ve ihale sorgulama hizmeti almak isteyen üyelerimizin www.trakyadisticaret.org adresinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen internet adresinden başvuruda bulunacak üyelerimize Odamız personeli tarafından da destek verilecek olup, 2019 yılı Haziran ayına kadar hizmet alımları ücretsiz olacaktır.

İhracat faaliyetinden bulunan yada bulunmak isteyen siz üyelerimize önemli katkıları olacağını düşündüğümüz bu sistemden faydalanmanızın önemini vurgulayarak, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla,

Mehmet BAŞOL

Yönetim Kurulu Başkanı

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close