TEKİRDAĞ İLİ ODA ve BORSALARI ORTAK İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDIK…

04 Kasım 2019
288
Tekirdağ İli Oda Ve Borsaları Ortak İstişare Toplantısına Katıldık…

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen Oda ve Borsa Başkanları İstişare Kurulu Toplantısına katıldık.

Meclis Başkanımız Sabahattin ÇALIŞKAN, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet BAŞOL ile Yönetim Kurulu üyelerimizin iştirak ettiği toplantıya, TBMM Başkanı Sayın Mustafa ŞENTOP, Çorlu Kaymakamı Cafer SARILI, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, AKP Tekirdağ İl Başkanı Mestan ÖZCAN, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ile Tekirdağ ili Oda ve Borsaları’nın Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterleri katılımda bulundu.

Düzenlenen programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN, “Bugün Tekirdağ İlimizde Oda ve Borsalarımızın Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile istişare toplantısı yapıyoruz.

TBMM Başkanı Sayın Mustafa ŞENTOP bugün bizlerle, 1 Kasım Çorlu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü, özellikle de bu tarihi seçtik ve toplantımızı Çorlu’da yapma kararı aldık. Bu önemli günde aramızda olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.  Odalar ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah yakın zamanda bu çalışmalarımız meyvelerini verecektir.” dedi.

Toplantının ana hatlarından bahseden VOLKAN; "Özellikle Tekirdağ ili genelinde vizyon oluşturulması, şehirle ilgili planlamanın yapılması, yatırımların nerede ve nelere yapılabileceğini belirlememiz gerekmektedir.  Bizim esas amacımız 10 sene sonra nasıl bir Tekirdağ görmek istiyoruz? Bunun üzerinde durarak istişarelerle çözüme gitmektir. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

‘KURTULUŞ GÜNÜNDE ÇORLU’DA OLMAKTAN MEMNUNUM’  

1 Kasım Çorlu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü ile ilgili konuşan ŞENTOP, “Bugün, Çorlu'muzun düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nda istişare toplantısına katıldım ve böyle bir günde Çorlu'da bulunmaktan memnuniyet duyduğumu ifade ediyorum” dedi.

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close