HAYRABOLU TSO'dan UZAKTAN EĞİTİME TABLET DESTEĞİ...

15 Şubat 2021
210
Hayrabolu Tso'dan Uzaktan Eğitime Tablet Desteği...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) öncülüğünde ve desteğinde başlatılan tablet kampanyası kapsamında Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 61 adet klavyeli tablet bilgisayar imzalanan protokol ile Hayrabolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

15 Şubat Pazartesi günü Hayrabolu TSO hizmet binasında düzenlenen protokol programına Hayrabolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BAŞOL, Meclis Başkanı Sabahattin ÇALIŞKAN, Hayrabolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah NAİR ile Şube Müdürleri Yavuz ÖZER ve Mehmet GÜRBÜZ katıldı.

 Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BAŞOL ;” Son bir yıldır salgın nedeniyle yüz yüze eğitimden daha çok online eğitim ön plana çıkınca öğrenci kardeşlerimizin ihtiyaçları, defter, kalem, kitaptan ziyade tablet bilgisayar, internet bağlantısı gibi materyaller olmaya başladı.

Biz de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile birlikte İlçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere 61 adet tabletin teminini sağlayarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim ettik.

Dağıtılacak tabletlerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarını giderebilecek teknik altyapıya sahip olup umarım bu verdiğimiz destekler ile öğrencilerimizin bir miktarda olsa açığını kapatmış oluruz. Geleceğimiz olan öğrencilerimize bu vesile ile eğitim hayatlarında başarılar dilerim.’’

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close