HAYRABOLU TİCARET ve SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU TARAFINDAN KAYMAKAM KARAKAYA’ya HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…

21 Eylül 2018
374
Hayrabolu Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Tarafından Kaymakam Karakaya’Ya Hayırlı Olsun Ziyareti…

Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile Meclis Başkanı, Hayrabolu Kaymakamlığı görevine atanan Ahmet KARAKAYA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Zonguldak/Kozlu Kaymakamlığı görevinden Hayrabolu Kaymakamlığına atanan Ahmet KARAKAYA’ya yeni görevinde başarılar dileyen HTSO Başkanı Mehmet BAŞOL, ziyarette yaptığı konuşmasında; “Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi arkadaşlarım adına yeni görevinizde başarılar diliyoruz. HTSO olarak birlikte ilçemizin ekonomisine, sosyal gelişimine katkı sağlamayı temenni ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Hayrabolu Kaymakamı Ahmet KARAKAYA ise; HTSO yönetimine iyi dileklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak, ilçenin ekonomik yapısı ve genel durumu hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Hayrabolu Kaymakamı Ahmet KARAKAYA’nın ziyaretinde, HTSO Başkanı Mehmet BAŞOL, HTSO Meclis Başkanı Sabahattin ÇALIŞKAN, HTSO Başkan Yardımcısı Mustafa DİZMAN, HTSO Sayman üye Nihat ÇEŞMELİ, HTSO Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Fatih ATICI ve Tolga MERİÇ’te de yer aldılar.

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close